За пожежу у с. Водиця винних притягнуто до відповідальності
05.04.2017
Відпочинок у лісівників: чому варто відправитись до Лопухова, а не в Татри?!
06.04.2017

У Волівці діти посадили ліс

Весняна лісокультурна кампанія 2017 року набирає обертів. Стрижнем цьогорічного лісовідновлення, як і в попередні десять років стала Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках», до якої залучається широкий загал з числа місцевого населення і в першу чергу наше підростаюче покоління – учні загальноосвітніх закладів Воловецького району.

Днями до цієї благородної справи долучилися і учні 11 класу Жденіївської ЗОШ під керівництвом класного керівника С.І. Кубаша, які у кварталі 2 виділ 5 Жденіївського лісництва на площі 1 га розпочали посадку лісу. Працівники лісництва Реслер В.В., Русин В.Ф., Копосович В.В., Гешур А.В., Чонговий О.М. на чолі з лісничим Щербей В.В. ознайомили учасників з основними правилами посадки лісу та на протязі всього дня допомагали учням своїми порадами і безпосередньою участю в роботі. Привітати юних природолюбів та подякувати їм за сумлінну працю прийшли головний лісничий підприємства Собран М.С., начальник відділу лісового господарства Ковчар С.М., інженер лісових культур Стецо М.І. 

Поряд з цією приємною подією хочеться звернути увагу всіх і на таке: в той час як одні займаються створенням молодих насаджень, реально примножуючи зелене багатство нашого краю, інші займаються підпалами сільгоспугідь, що несе безпосередню загрозу і лісовим масивам.

Працівникам лісової охорони лісгоспу доводиться кидати всі справи і терміново, навіть по кілька разів на день, виїжджати на ліквідацію численних загорань сухої трави, щоб не допустити поширення вогню на ліс. Фактично у даний час боротьбою з пожежами у природних біоценозах займаються лише лісова охорона та працівники ДСНС. Нажаль місцеві громади, в переважній своїй більшості, окрім гарячих промов та декларацій щодо охорони неповторної краси Карпат, займають позицію сторонніх спостерігачів та фіксують випадки загорань на свої гаджети, не приклавши до ліквідації пожежі жодних зусиль. Отож, не зважаючи на посилену протипожежну пропаганду серед населення лісівникам залишається надіятись на допомогу хіба що пожежників та дощову погоду.

 

За інформацією прес-служби Воловецького державного лісового господарства

Коментарі вимкнені.