Літо в лісі. В Нацпарку «Зачарований край» стартує табір для малечі
22.06.2016
24 червня т.в.о. Голови Держлісагентства Христина Юшкевич – у прямому ефірі Українського радіо
23.06.2016

75 років від початку Другої світової війни

75 років тому в цей день, 22 червня 1941 року, почалася Друга світова війна. Сьогодні ми згадуємо всіх, хто боровся за нашу Батьківщину і тих, хто не шкодував сил для Перемоги на фронті та захищає Україну зараз й тих хто відійшов у вічність. Всіх трудівників лісу, хто віддав усього себе, захищаючи нашу рідну Україну від фашистських загарбників.

Найбільший подвиг лісників: ветеранів, трудівників тилу, партизанів завжди служитиме прикладом вірності обов’язку і відданості Батьківщині для всіх поколінь українців

Силами лісівників були побудовані елементи фортифікаційних споруд: окопи, заслони, мости, валгани, бліндажи та ДОТи.

Важко знайти слова, якими можна було би передати всю вдячність за безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку знало людство. Грядущі покоління у вічному боргу перед ветеранами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які вони проявили в боях за рідний край. Подвиг воїнів- переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність усім, хто відстояв нашу Вітчизну, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме воїнам-визволи- телям від щирого серця завдячуємо ми свободою та тим, що сьогодні можемо ростити дітей, обробляти лани, радіти успіхам, посміхатися сонцю.

Ось так у 1943 році командир 1-ї Української партизанської дивізії Сидір Артемович Ковпак на нараді зі штабом на Закарпатті під час Другої світової війни.

До речі, Партизанський командир разом із лісівником Великодобронського лісництва Федором Федоровичем Годором ходив на охоту (друга фотографія Ковпак посередині, а лісівник перший з правого краю, 1943 рік)

Разом вони йшли до Перемоги!

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.