7 вересня – виїзна нарада Держлісагентства на тему: «Стан лісів Карпатського регіону» (АНОНС)

На висоті 1378 метрів священники освятили каплицю святого Губерта, покровителя лісників і мисливців
04.09.2016
Результати аукціону: найбільше попитом у деревообробників користується хвоя, дуб та бук
05.09.2016

7 вересня – виїзна нарада Держлісагентства на тему: «Стан лісів Карпатського регіону» (АНОНС)

7 вересня 2016 року в Івано-Франківській області відбудеться виїзна нарада Державного агентства лісових ресурсів України на тему: «Стан лісів Карпатського регіону».

Керівництво відомства, лісівники, українські та європейські науковці здійснять інспектування лісових масивів у низці лісництв області. Загалом під час наради відбудеться огляд процесів вирощування садивного матеріалу, рекреаційних ділянок в урочищах Шандра та Ільма, новоствореної мережі лісових автодоріг, особливостей лісовідновних процесів у високогірних лісах, ознайомлення з технічними характеристиками та технологічними процесами гірських лісозаготівель із застосуванням сучасних лісових машин, обговорення наслідків всихання ялинових деревостанів у високогірних лісах та ін.

На початку виїзної наради відбудеться спільна посадка тисової алеї, приурочена до 25-ої річниці Незалежності України. Буде висаджено 25 дерев – по одному на честь кожного року незалежності та 24 областей України і Автономної Республіки Крим.

Виїзна нарада розпочнеться 7 вересня о 9.00 год. на території державного підприємства «Вигодське лісове господарство» (смт. Вигода Долинського р-ну Івано-Франківської обл.) і завершиться о 18.00 год. у Вишківському лісництві.

Для представників ЗМІ буде надано транспорт. Перевезення протягом дня здійснюватиметься організовано на автобусах.

Акредитація ЗМІ за тел.: 0(50) 0649 517 (прес-служба Закарпатського ОУЛМГ), 095-445-75-50 (прес-служба Держлісагентства).

 

Коментарі вимкнені.