Працівники НПП «Зачарований край» продовжують естафету розвішування годівниць

Перечинські лісівники долучились до ліквідації стихії
08.02.2017
«Кінські сили» в сучасному лісовому господарстві
10.02.2017

Працівники НПП «Зачарований край» продовжують естафету розвішування годівниць

Сьогодні працівники НПП «Зачарований край» завітали до наших маленьких друзів – вихованців  Ільницької школи-інтернату. Приємно було завітати до давніх друзів – школяриків  після новорічно-різдвяної перерви. Діти Ільницької школи-інтернату раніше долучалися до проведення районних еколого-освітніх заходів, а також неодноразово запрошували працівників національного парку в гості подивитися виступи учнівської агідбригади «Вартові довкілля». 
Цього разу працівники парку принесли з собою годівнички для пташок, які виготовив лісничий Ільницького лісництва НПП «Зачарований край» В.І. Ковбаско. Під час розвішування годівниць дорослі розповіли дітям про зимуючих птахів і про те, як і чим потрібно їх правильно підгодовувати. Директор школи-інтернату Олексій Т.В. нагадала дітям про зимуючих птахів, які водяться у нашому краї. 
До екологічної акції «Допоможу птахам взимку» долучилися учні шкільного гуртка «Юні екологи» та їх керівник Зем`янська М.В.. Продовжили  естафету допомоги птахам вчителі  з вихованцями: завуч з навчально-виховної роботи Мешко Н.В. та учні 3, 7, 8 класів разом зі своїми класними керівниками Трикур А.І., Кізляк Д.Д. та Роман Я.М. 
Підгодовують птахів діти цілу зиму: на дереві у шкільному скверику спільними зусиллями підвісили шматок сала, яким щодня прилітають поласувати тутешні пташки, а ще на сусідній годівничці, яку  сама виготовила техпрацівниця школи-інтернату Андрійцьо Г.Ю., постійно є вдосталь хліба та зерна. Дітям дуже сподобалося підв’язувати годівниці пернатим друзям. 
По завершенню екологічної акції працівники парку домовилися прийди до дітей наступного тижня, щоб провести з учнями еколого-розважальні ігри, пов’язані з лісовою педагогікою. Директор інтернату Тетяна Володимирівна поділилася планами щодо озеленення пришкільної території: є бажання висадити алею берізок. Директор НПП «Зачарований край» І.М. Піняшко пообіцяв забезпечити навесні школу-інтернат саджанцями берізок, а також він запропонував передати саджанці самшиту та ще кілька дерев ялини, клену, ясена. 
Отож, попереду ще багато цікавих і корисних  зустрічей працівників національного парку «Зачарований край» з юними природолюбами Ільницької школи-інтернату. 

Коментарі вимкнені.