Володимир Бондар наголосив на персональній відповідальності керівників ОУЛМГ за дотримання правил вимог охорони праці 
28.03.2019
“Майбутнє лісу у твоїх руках”: ДП “Мукачівське ЛГ” не змінює традиції (ВІДЕО)
29.03.2019

6600 дерев висадили лісівники на свіжих зрубах — Мукачівщина

Сьогодні, 28 березня, на території Мукачівського держлісгоспу, Мукачівського лісництва було закладено новий дубовий ліс. Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» набула масштабності на Закарпатті й надбала немало прихильників-природолюбів, які щороку долучаються до посадки закарпатських лісів.

Цього весняного дня до акції долучилися також представники деревообробного господарства – фірми «ЛЕТА» та школярі Жнятинської ЗОШ І-ІІ ст.

Метою проведення Акції є не лише посадка лісокультур, а й обмін інформацією між її учасниками. Не лише фізично попрацювати, а й корисного почерпнути для себе – покликано Акцією. Зокрема, чимало дізнатися про особливості посадки різних лісових культур, навчитися правильно садити дерева, вірно вибирати ту чи іншу породу дерев для своїх потреб та побачити майстер-клас із посадки дерев від досвідчених лісівників, почути чимало корисних порад із правильного вибору тієї чи іншої культури для посадки на своїй присадибній ділянці виходячи зі складу ґрунту – все це з користю для себе і для навколишнього середовища.

Як розповів лісничий Мукачівського лісництва Олександр Зварич, ділянка, на якій здійснювалася посадка від зрубу 2019 року і одразу ж навесні лісівниками було прийняте рішення її заліснити.

На площі 0.1 гектара лісівники створили нові лісові культури комбінованим способом — посів жолудя, посадка саджанців ясені звичайного, дуба австрійського та дуба македонського й горіха чорного для покращення породного складу.

Головний лісничий Мукачівського держлісгоспу Василь Русин:

«Мукачівське лісове господарство до весняної посадки готове. Цього року в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» плануємо заліснити 88,5 гектара лісокультурної площі. Для цього у нас є достатня кількість посадкового матеріалу, адже минулої осені лісівники зібрали рясний врожай – 4500 жолудів дуба звичайного та дуба скельного. Інший посадковий матеріал із наших лісових розсадників».

Коментарі вимкнені.