5000 тисяч лісових культур «оселилися» на території Лопушанського лісництва

Ужгородські лісівники провели майстер-клас із висаджування саджанців для вихованців Федерації боксу Ужгородського району
14.04.2018
Фотосвітлини з акції «#Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках» на Перечинщині
14.04.2018

5000 тисяч лісових культур «оселилися» на території Лопушанського лісництва

Учора, 13 квітня, у Лопушанському  лісництві  державного підприємства  «Ясінянське лісомисливське господарство» відбулась всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».
Учні Лазещинського шкільного лісництва  разом із директором ДП «Ясінянське ЛМГ» Василем Теличуком, лісничим Лопушанського лісництва Дмитром Манівчуком та працівниками державної лісової охорони створили 1 га лісових культур. Також до посадки в рамках акції « Майбутнє лісу в твоїх руках» долучились голова Рахівської РДА Павло Басараба й голова Рахівської районної ради Василь Дан.
З самого початку директор держлісгоспу Василь Теличук ознайомив дітей з метою данної акції, пояснив важливість лісу і дерев, як з невідємної складовою природи. Опісля вступного слова лісничий Лазещинського лісницства Дмитро Манівчук провів інструктаж з охороні праці та роздав інвентар. У свою чергу головний лісничий Василь Кувік показав майстер-клас, як саме правильно висаджувати у ґрунт сіянці та саджанці. Дотримання всіх необхідних технологій посадки – запорука стовідсоткової приживлюваності і подальшого росту молодих деревець.
З великим натхненням і бажанням, щоб кожен саджанець прижився, стартувала посадка. І вже за декілька годин було посаджено 5000 лісових культур, а саме ялини європейської, ялиці білої, бука лісового, клена-явіра, дубу, ільму гірського, сосни кедрової, модрини європейської, дугласії, в кварталі 2 виділ 19 на площі 1,0 га.  
Після проведення посадки дітям було вручено подяки, грамоти та пам’ятні сувеніри й пригостили малечу солодощами з лісовим чаєм. Пам’ятаймо майбутнє лісу в наших руках.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.