ЗВЕРНЕННЯ ДО ЗМІ: ПРОТИ ЗАКАРПАТСЬКОГО ОУЛМГ ТА ДП «Перечинське ЛГ» розповсюжено фейкову інформацію
29.07.2016
Лісівники Міжгірщини ліквідують в лісах звалища сміття і просять закарпатців залишатися людьми
31.07.2016

29 липня 2016 року відбулася зустріч т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич з народним депутатом України Надією Савченко.

Під час зустрічі обговорено питання щодо кадрових призначень на конкурсній основі начальників обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

Окрім того, Надія Савченко та Христина Юшкевич детально обговорили питання боротьби з незаконними рубками, масовим всиханням лісових насаджень у Карпатах та Поліссі, мораторію на експорт необробленої деревини, реформування лісової галузі та інші.

Т.в.о. Голови Держлісагентства повідомила, що у зв’язку зі зміною клімату, зокрема підвищенням температури та зниженням рівня ґрунтових вод,  відбувається масове всихання дерев.

«Для того, щоб більш жорсткіше контролювати процес здійснення санітарних рубок у Держлісагентстві розроблено нові Санітарні правила. У них визначені виключні моменти, коли можуть проводитися такі рубки. Це пошкодження насаджень пожежами, шкідниками і хворобами лісу, стихійними явищами і техногенними впливами до ступеня їх загибелі. І обов’язково з відновленням нових стійких і високопродуктивних лісів на цих вирубках», – підкреслила Христина Юшкевич.

Також вона розповіла про інші види лісогосподарської діяльності, зокрема, щодо лісорозведення та лісовідновлення.

За результатами зустрічі народний депутата України Надія Савченко та т.в.о. Голови Держлісагентства Христина Юшкевич домовилися про подальшу співпрацю для вирішення проблемних питань у лісовій галузі.

Прес-служба Держлісагентства

Коментарі вимкнені.