Відбулося засідання лісівників з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період
21.09.2017
Колектив ДП «Ясінянське ЛМГ» у неформальній обстановці відзначив свято Дня працівника лісу
21.09.2017

25 вересня – засідання з лісової сертифікації

У понеділок, 25 вересня, в Ужгороді відбудеться засідання з питань лісової сертифікації за участі нацпредставництва FSC
 
Будуть розглянуті питання видачі, підтвердження дії сертифікатів відповідності на системи лісоуправління і лісокористування, лісову продукцію та інші.
 
У понеділок, 25 вересня, в конференц-залі Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства відбудеться засідання з питань лісової сертифікації між Закарпатським ОУЛМГ, Національним представництвом FSC в України, Дунайсько-Карпатською програмою WWF, екологічним НГО та соціально і екологічного відповідальними деревообробними та лісозаготівельними підприємствами Закарпаття.
 
На засіданні будуть розглянуті питання видачі, підтвердження дії сертифікатів відповідності на системи лісоуправління і лісокористування, лісову продукцію за ознакою походження та обговорено питання дії новоствореної асоціації підприємств, які отримали сертифікат FSC або ж бажають його отримати. Також учасники засідання зачитають відповідні доповіді щодо виконання Меморандуму за 2016-й рік.
 
Запрошуються представники ЗМІ (акредитація для представників ЗМІ за телефоном: 068 140 5 777 Юлія Давидова (прес-секретар Закарпатського ОУЛМГ).
 
Місце проведення: м. Ужгород, вул. Собранецька, 156. Початок о 11.00.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.