Директор ДП «Берегівське ЛГ» удостоєний найвищої нагороди Закарпаття
22.05.2019
ОФІЦІЙНЕ СПРОСТУВАННЯ ЗАКАРПАТСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ НА ЗВЕРНЕННЯ до ПРЕЗИДЕНТА ЩОДО “МАСОВОЇ ВИРУБКИ КАРПАТСЬКИХ ЛІСІВ”
22.05.2019

22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття

🌎🐼🌲22 травня – Міжнародний день біологічного різноманіття (International Biological Diversity Day)

🍃🦌Біологічне різноманіття є основою життя. Під поняттям «біорізноманіття» розуміють сукупність усіх видів живих організмів (від бактерій до ссавців), невід’ємною частиною яких є людина.

🏔🌲🦌Карпати – місце найбагатшої у Європі різноманітності гірських видів рослин і тварин. В Українських Карпатах зростає близько 2150 видів вищих судинних рослин, 500 видів мохів, 500 видів водоростей, 680 видів грибів, 400 видів лишайників. Територію Українських Карпат заселяє близько 70 видів ссавців, 200 видів птахів, 25 видів риб, 15 видів земноводних, 6 видів плазунів та близько 12000 комах.

Надмірне втручання в природне середовище, порушення його умов і законів, а також нестримне забруднення, що спостерігаються в сучасному світі стають причиною втрати біологічного різноманіття і ставлять під загрозу існування самої людини.

📈За даними Міжнародного союзу охорони природи (IUCN), тільки в Європі 15% ссавців, 13% птахів, 37% прісноводних риб і 23% земноводних під загрозою зникнення.

📃Основною директивою збереження біорізноманіття на планеті є підписана у 1992 році в Ріо-де-Жанейро «Конвенція про біологічне різноманіття», ратифікована Верховною Радою України 29 листопада 1994 року. Основною метою Конвенції є збереження біологічного різноманіття на генетичному, видовому та екосистемному рівнях.
Секретаріат Конвенції про біологічне різноманіття закликає відзначит

🌏 Міжнародний день біорізноманіття 2019 під гаслом «Наше біорізноманіття, наша їжа, наше здоров’я».

📆Щорічне відзначення Міжнародного дня біологічного різноманіття – чудова нагода ще раз згадати про необхідність збереження біорізноманіття та усвідомити відповідальність за збереження цієї дорогоцінної спадщини для нинішніх та прийдешніх поколінь.

☝️Лісівники ДП «Ясінянське ЛМГ» закликають берегти природу рідного краю та бути екологічно свідомими.

Коментарі вимкнені.