У дітей шкільного лісництва замість карантину активний відпочинок
30.10.2020
В Україні планують збільшити лісистість території держави до 18%
01.11.2020

Малеча отримала подарунки у конкурсі «Посади дерево»

Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства приєдналося до нагородження юних талантів, які проявили себе у творчому конкурсі-малюнку «Посади дерево».

Конкурс для юних талантів оголошений всеукраїнським проектом Озеленення України спільно з Державне агентство лісових ресурсів України Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України Аня Крисюк Роман Абрамовський CEO Club Ukraine Аня Мелеганич .

Можливість проявити себе за допомогою олівців та пензликів мали вихованці початкових і старших класів. А далі жюрі обрали найяскравіші дитячі малюнки.

Вибирали переможців з поміж десятків дитячих робіт, які були присвячені тематиці збереження гордості нашої області – лісів та висадці маленьких і великих деревцят.

Під час оголошення переможців у мальовничому конкурсі члени жюрі висловили думку, що всі учасники всі без винятку талановиті і заслуговують на заохочення. Відтак переможців було нагороджено безліччю цікавих та корисних подарунків.

🎉Вітаємо юних переможців🎉:

🌱Навроцька Ірина, 8 років
🌱Луцак Ангеліна, 9 років
🌱Микитюк Софія, 10 років
🌱Тромпак Альбіна, 10 років
🌱Дебрецені Валерія, 15 років
🌱Куриленко Поліна, 9 років
🌱Карпенко Ксенія, 6 років
🌱Шаркаді Влада, 7 років
🌱Дацко Дар’я, 12 років
🌱Білчик Моніка, 9 років
🌱Видиш Софія, 9 років
🌱Кізьмінський Стас, 7 років
🌱Продан Анастасія, 14 років

Закарпатські лісівники вітають кожного маленького учасника і закликають завжди оберігати природу, підгодовувати пташок і саджати деревцята.

Коментарі вимкнені.