На Берегівщині завершили облаштування місця відпочинку для туристів

Карапузи розмалювали годівнички🕊🌈❤️, які передадуть школярам Ужгорода 🌲🌲🌲
02.12.2017
На околицях Ужгорода ведеться виключно санітарна вирубка лісу (ВІДЕО)
04.12.2017

На Берегівщині завершили облаштування місця відпочинку для туристів

Основне завдання, яке постало перед працівниками Берегівського держлісгоспу на початку цього року – облаштувати декілька місць рекреації для відпочиваючих. І це завдання одразу вирішили виконати лісові господарники. Було обрано декілька найбільш популярних місць, де найбільша відвідуваність туристами і розпочато роботу.
Один з найбільш улюблених і популярних місць розташований біля с. Гать, де зазвичай відпочивають іноземні та гості Берегівщини, повертаючись з іменитих термальних басейнів “Косино”.
“Рекреаційні пункти Берегівщини покликані поєднати відпочинок серед чудових природних комплексів та можливість приготування їжі на багатті, відпочинок в зручних альтанках та ігри на свіжому повітрі. Також на базі рекреаційних пунктів ДП “Берегівське ЛГ” можливо проведення власних святкувань, конкурсів та спокійного перепочинку від буденної метушні. Впевнений, чудовий рекреаційний пункт в Боржавському лісництві стане приємним місцем для сімейного та дружнього відпочинку. Затишні альтанки, дитячий майданчик для розваг та чисте повітря – все це зробить ваш відпочинок незабутнім”, – відзначає директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного.
На початку грудня поточного року завершилися роботи з облаштування місця відпочинку. На території Боржавського лісництва №1 три альтанки, комплекти лісопаркових меблів, сміттєві баки й облаштували місце для розведення багаття. Наразі ще зроблено доріжку та пробурено питну воду. Майданчик для відпочинку також огороджений мінералізованими смугами й інформаційними стендами, щоб убезпечити ділянку від поширення пожежі та закликати відпочиваючих піклуватися про національні багатства – ліс.
Незважаючи на проведені роботи, рекреаційний пункт Боржавського лісництва №1, як і раніше, відкритий для відвідувачів.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Коментарі вимкнені.