10 березня установчі збори формуватимуть Громадську раду Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства

Перший заступник Голови Держлісагентства України Христина Юшкевич розповіла про пріоритети розвитку лісової галузі у 2016 році
04.03.2016
“Упродовж останніх років об’єми лісозаготівлі на Закарпатті залишаються незмінними”, – Валерій Мурга
11.03.2016

10 березня установчі збори формуватимуть Громадську раду Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства

Повідомляємо, що за результатами перевірки документів, поданих представниками інститутів громадянського суспільства, на відповідність встановленим вимогам, ініціативною групою було складено та затверджено список кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах (додаток №1 до протоколу №4) та список представників ІГС, яким відмовлено в участі в установчих зборах (додаток №2 до протоколу №4).

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

Повідомляємо, що за результатами перевірки документів, поданих представниками інститутів громадянського суспільства, на відповідність встановленим вимогам, ініціативною групою було складено та затверджено  список кандидатів до складу Громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах (додаток №1 до протоколу №4) та список представників ІГС, яким відмовлено в участі в установчих зборах (додаток №2 до протоколу №4).

Кандидатів до складу Громадської ради запрошуємо до участі в установчих зборах, проведення яких заплановано 10 березня 2016 року о 12.00 у приміщенні актового залу Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, що знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Собранецька, 156.

 Реєстрація учасників установчих зборів для формування громадської ради при Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбуватиметься з 11 до 11.50  (у день їх проведення). Після 11.00 реєстрація учасників заходу не відбуватиметься.

Делегованим представникам ІГС, які вчасно та в повному обсязі надали необхідні документи до ініціативної групи, мати при собі паспорт.

Додаток 1 до протоколу від 01.03.2016 р. №4

Додаток 2 до протоколу від 01.03.2016 р. №4

Коментарі вимкнені.